Baburtech Teknoloji - Trabzon Haber Sitesi
SON DAKİKA

Baburtech Teknoloji

Kurulduğumuz günden bu yana, sadece ürün gamımızı genişletmeyi değil; ilkeli çalışma sistemimizi geliştirmeyi, daha iyi hizmet verebilmenin tüm ihtimallerini hesaplamayı ve “büyürken tılsımımızı asla kaybetmemeyi” hedefliyoruz.

Bünyemizde bulunan Dünya Markaları’nın, Ürün Satış, Parça Tedarik, Onarım ve Bakım işlerini, sağlıklı bir süreç çerçevesinde, müşterilerimizle iletişim halinde kalarak sürdürüyor; “Satış Sonrası Destek Ekibimiz” ile kargo sürecini yakından takip ederek, her adımın yolunda gittiğinden emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Tamamen “Müşteri talep, sorun ve memnuniyeti” üzerine kurulmuş BaburTech Teknoloji, bugün ülke çapında birçok nihai tüketici ve teknik servise hem direkt hem de dijital mecralarda hizmet vermektedir. 2018 yılından itibaren yoluna Baburtech Bilişim A.Ş olarak devam markamız, Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Deposu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yaptığımız her satış, tedarik ettiğimiz her parça ve onardığımız her ürünün, tüm ekibimizle arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firma Yetkilisi Saim Babur
Yetkili Telefon 0 850 302 06 47
Telefon 0 554 558 82 82
Faks
Web Sitesi www.baburtech.com
E-Posta
Firma Adresi Merkez Depo :Ziya Gökalp Cad. 9/3 Kızılay/Ankara
İl / İlçe Kızılay
Sektörler Bilişim
Bu firma 16 Nisan 2019 - 12:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR