Torul Cazibe Merkezi olacak - Trabzon Haber Sitesi
SON DAKİKA

Torul Cazibe Merkezi olacak

Bu haber 07 Nisan 2019 - 17:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP’DEN Torul Belediye Başkanlığı’na seçilen Evren Evrim Özdemir görevine başladı. Torul Hükümet Konağındaki İlçe Seçim Kurulu’na eşi Nazan Özdemir, MHP Torul İlçe Başkanı Temel Özcan ve çok sayıda partili ile gelen Başkan Özdemir mazbatasını aldı. Belediyeye kadar partililer ile birlikte yürüyen Özdemir, belediye personeli tarafından çiçekle karşılandı.

MHP’den Torul Belediye Başkanlığı’na seçilen Evren Evrim Özdemir görevine başladı. Torul Hükümet Konağındaki İlçe Seçim Kurulu’na eşi Nazan Özdemir, MHP Torul İlçe Başkanı Temel Özcan ve çok sayıda partili ile gelen Başkan Özdemir mazbatasını aldı. Belediyeye kadar partililer ile birlikte yürüyen Özdemir, belediye personeli tarafından çiçekle karşılandı. Mart yerel seçimlerinde kendisine teveccüh gösterenlere teşekkür eden Özdemir, Torul’u cazibe merkezi haline getireceğini, makam değil hizmet sevdalısı olduğunu söyledi.  Özdemir, “Bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bilmelisiniz ki, hayata geçireceğimiz projeler sizlerin mutluluğu, refah içerisinde yaşaması, daha da önemlisi güzel ilçemize yeni bir çehre kazandırmaktır. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır sorumluluğumuzun bilinciyle vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini uygun şekilde hazırlayacağımız projeleri birer birer hayata geçireceğiz. Bundan sonra sizlerden aldığımız destekle işimiz hizmet olacaktır. Makam sevdası değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak iyi ve kötü günde Torul halkının yanında olmaya gayret göstereceğiz.” dedi.

HERKESİ KUCAKLAYAN HİZMET ANLAYIŞI

Herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışını hayata geçireceklerini kaydeden Özdemir, şu ifadeleri kullandı: “İlçemizi sizlere yakışır bir şekilde gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir yer haline getirmek, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek, problemlerinde çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız. Bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Bize oy veren tüm siyasi düşünceden herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra amacımız Torul Belediye Başkanı olarak sizlere en güzel şekilde hizmet etmektir. İnşallah Belediyeye girişimizle beraber hizmetlerimiz en güzel şekilde devam edecektir. Sayın Nidai Köroğlu’na ilçemize 5 yıl boyunca yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum.” Başkan Özdemir’in yaptığı konuşmanın ardından iki adet kurban kesilerek dua edildi. Beraberindekilerle Torul Belediye Başkanlığı makamına geçen Özdemir, Belediye Başkanlık görevini, Belediye Başkan Vekili Enver Gül’den teslim aldı.

Merhaba,kanalımıza abone olup bizleri takip edebilirsiniz