Vakfıkebir belediye başkanı Muhammed Balta Mazbatasını aldı, - Trabzon Haber Sitesi
SON DAKİKA

Vakfıkebir belediye başkanı Muhammed Balta Mazbatasını aldı,

Bu haber 10 Nisan 2019 - 18:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Sandığa giderek tercihini, kullanan bize oy veren vermeyen herkesin belediye başkanıyım.” dedi

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve Vakfıkebir Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı. Mazbata törenine, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, CHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Mehmet Keskin, MHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Orhan Burhan Baltürk, İYİ Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Şerit, Vakfıkebir Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldılar.

Hakime Merve Okumuş’un elinden mazbatasını alan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “İkinci dönem ilçemize hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza, Cumhur İttifakı kapsamında birlikte yürüdüğümüz AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarına ve teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum.

İlçemizde demokratik bir seçim ortamının yaşanmasına katkı yapan tüm siyasi partilerimizin ilçe başkanları ve belediye başkan adaylarına, seçimlerin güvenli bir ortamda geçmesi amacıyla mesailerini harcayan mülki idareye ve güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.  Çok huzurlu bir seçim ortamı yaşadık.

Sandığa giderek tercihini, kullanan bize oy veren vermeyen herkesin belediye başkanıyım. Belediye Meclisi Üyesi arkadaşlarımızla Yüce Allah nasip ederse 5 yıl boyunca ilçemize hizmet edeceğiz. Vakfıkebirimiz için hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

 

Merhaba,kanalımıza abone olup bizleri takip edebilirsiniz